Az iskola dolgozói

VEZETŐSÉG

Ákli Istvánné

tagintézmény-vezető

Magyar-történelem szakos tanár

Pék Jánosné

tagintézményvezető-helyettes

Tanító testnevelés- közművelődés szakkollégium pedagógiatanár

PEDAGÓGUSOK

Bogárné Takács Judit  

Matematika-rajz szakos tanár

Dr.Babiczné Tóth Judit

 munkacsoport vezető

Magyar – orosz – olasz nyelv szakos tanár

Egyed Anna

könyvtáros

Magyar nyelvtan és irodalom szakos tanár-könyvtáros

Ferkóné Molnár Erika  

Matematika – technika –számítástechnika szakos tanár

Gulyás Hajnalka

osztályfőnök

Általános iskolai tanító-családi –és gazdasági ismeretek műveltség terület

Hetei Katalin  

Általános iskolai tanító- ember és társadalom műveltségterület

Kóboryné Kósa Andrea

osztályfőnök, alsós munkaközösség vezető,munkacsoport vezető

Általános iskolai tanító – magyar szakos tanár

Kozma Anikó  

Matematika-technika szakos tanár

Kövér Lászlóné  

Általános iskolai tanító – orosz nyelvszakos tanár Tanulási zavarok preventív pedagógusa

Lajsz Ferencné  

Általános iskolai tanító, ének-zene népművelés szakkollégium

Láda Gergely  

Okleveles történelem szakos bölcsész és tanár

Lukács Attila  

Testnevelés – gyógy- testnevelés-biológia szakos tanár

Magály Dóra  

Általános iskolai tanító- angol nyelv speciális kollégium, Inkluzív nevelés okleveles tanár

Marozsán Jolán  

Testnevelés-orosz szakos tanár

Mártha Katalin

osztályfőnök

Általános iskolai tanító-testnevelés szakkollégium

Mogyorósi Fanni  

Általános iskolai tanító

Kontra Klaudia

osztályfőnök 

Általános iskolai tanító – ember és társadalom műveltségterület

Nádasiné Tar Éva

osztályfőnök,munkacsoport vezető

Biológia – mezőgazdasági ismeretek,háztartásökonómia – életvitel szakos általános iskolai tanár

Némethné Illés Erzsébet

osztályfőnök, DÖK segítő pedagógus

Földrajz-mezőgazdasági ismeretek szakos tanár, Inkluzív nevelés tanára

Papp Orsolya

osztályfőnök, munkacsoport vezető

Angol – matematika szakos tanár

Rácz Adrien

osztályfőnök

Óvodapedagógus – Általános iskolai tanító

Rácz Judit  

Általános iskolai tanító, alapfokú gyermektánc oktató

Schmidtné Kádár Andrea

 osztályfőnök

Történelem-ének szakos tanár

Smidtné Tompa Erzsébet  

Általános iskolai tanító

Suslák Ágnes

osztályfőnök

Óvónő – Általános iskolai tanító

Szabó Mónika

 felsős munkaközösség vezető

Magyar-angol szakos tanár, drámapedagógus

Szarka – Prekup Mónika  

Tanító- testnevelés műveltségterület

Szentmiklósy Krisztina

osztályfőnök

Magyar-történelem szakos tanár

Asztalos Melinda  

Gyógytornász-gyógypedagógus

Szokol Bernadette

osztályfőnök, munkacsoport vezető

Matematika – pedagógia-informatika szakos tanár

Tatár Katalin

osztályfőnök

Általános iskolai tanító-angol műveltségterület

Tóthné Tolnai Ildikó

osztályfőnök,munkacsoport vezető

Általános iskolai tanító- testnevelés-pedagógia szakkollégium

Tóth László

osztályfőnök

Informatika- technika szakos tanár

OKTATÓ NEVELŐ MUNKÁT SEGÍTŐ DOLGOZÓK

Pivnyik Mónika

Iskolatitkár

Pappné Tanyik Katalin

Pedagógiai asszisztens

Pusztai Sándor Krisztián

Rendszergazda

Turcsán Ildikó

Gazdasági ügyintéző

 

 

Vélemény, hozzászólás?

Az email címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük

Ez a weboldal az Akismet szolgáltatását használja a spam kiszűrésére. Tudjunk meg többet arról, hogyan dolgozzák fel a hozzászólásunk adatait..